de pagina wordt geladen...
Aanbod Naschoolse Activiteiten Amsterdam

Welkom bij NsA

meer

Alle activiteiten (162)
Open activiteiten
Basiscursus Comic- Striptekenen groep 3,4
ma
Basiscursus Comic- Striptekenen groep 5,6
ma
Circus en Goochel les groep 1,2
ma
Circus en Goochel les groep 3,4
ma
HipHop Dans
ma
HipHop Dans voor Kleuters
ma
Hoe word ik Archeoloog - Rijk Kramer
ma
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - gymzaal Witte Olifant
ma
Sport & Spel na de Bel-Gymz. Boekmanschool - Maandag
ma
Techniek en het Heelal groep 5,6
ma
Techniek en het Heelal voor groep 1,2
ma
Techniek en het Heelal voor groep 3,4
ma
Urban Hockey - Gymzaal Westerstraat
ma
Druktechnieken
di
Judo - gymzaal kleine BOE - dinsdag
di
Klassiek Ballet - groep 1,2
di
Klassiek Ballet - groep 3,4,5
di
Kleutergym - Sporthal Oostenburg
di
Kris Kras Atelier groep 1,2,3 eerste uur!
di
Kris Kras Atelier groep 2,3,4 tweede uur!
di
Maak je eigen Wajang Schaduwspel
di
Marineterrein: Repair Café
di
Projecten Parade
di
Smaakmakers
di
Sport & Spel na de bel - Gymz. De Jordaan
di
Streetdance - groep 3,4,5
di
Streetdance - groep 6,7,8
di
Yoga
di
Zaalvoetbaltraining - Groep 4,5,6 en 7
di
Zelfverdediging groep 3,4
di
Zin in Weven
di
KinderYoga
wo
Leer Schaken met Aan Zet - groep 4,5,6
wo
Leer Schaken met Aan Zet - groep 6,7,8
wo
Circus Dede
do
FilmClub MEDIAMIX groep 1/2
do
FilmClub MEDIAMIX groep 3/4
do
FilmClub MEDIAMIX groep 5,6
do
Sport & Spel na de Bel - Gymzaal Witte Olifant
do
The Streetdance Club groep 1,2 tweede uur!
do
The Streetdance Club groep 3,4,5,6
do
Kung Fu Kids
vr
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - Sporthal Oostenburg
vr
Zelfverdediging (kickboksen) - Activiteitencentrum Reel - Z
za
Lopende activiteiten (inschrijven niet meer mogelijk)
Avonturenclub Centrum groep 4-5-6
ma
Avonturenclub Westerpark groep 4-5-6
ma
HipHop Dans - Rijk Kramer
ma
Keramiek
ma
Projecten Parade Plus+
ma
Sieraden Maken
ma
Superchefjes
ma
Hoe word ik Archeoloog
di
Kids Kickboksen groep 3,4,5
di
Kids Kickboksen groep 6,7,8
di
Kunst op de Boerderij
di
Schaken met aan Zet groep 3, 4, 5 - Rijk Kramer
di
Tekenen en Schilderen
di
Typeles met Gigakids
di
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2
wo
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2 - Rijk Kramer
wo
Breakdance bij Wladimir groep 3,4,5,6
wo
Breakdance bij Wladimir groep 3,4,5,6 Rijk Kramer
wo
Knutselkoken
wo
Kookles
wo
Marineterrein: Mad Science, Junior Engineer
wo
Marineterrein: TV Academy
wo
Avonturenclub Centrum groep 6-7-8
do
Avonturenclub Westerpark groep 6-7-8
do
Circus AIM groep 1,2,3
do
Circus Kristal - groep 3,4,5
do
Circus Kristal - groep 6,7,8
do
Computerkunst
do
Edelsmeden
do
Kleuterdans (ballet)
do
Survivalrun
do
The Streetdance Club groep 1,2 eerst uur!
do
Toveren en Spetteren
do
Wetenschap met de UVA!
do
Zeep & Zo, Zelfgemaakt!
do
Zingen, Swingen & Acteren
do
De Kleine Naald
vr
Kleuters in het Wild - Centrum
vr
Kleuters in het Wild - Westerpark
vr
Leer Schaken met Aan Zet - Witte Boei
vr
Komende activiteiten
1 - Atelier Animatie
ma
1 - Boetseren en knutselen
ma
1 - Circus
ma
1 - Dans Mix
ma
1 - Droomhuizen en luchtkastelen
ma
1 - Frutselen met textiel
ma
1 - Kids keramiek
ma
1 - Kinderdans
ma
1 - Kookclub Smaaksoldaatjes
ma
1 - Proefjes en foefjes
ma
1 - Proefjes en foefjes
ma
1 - Schilderkunst
ma
1 - Sportmix Balsporten
ma
1 - Van tekenen tot tekenfilm
ma
1e periode Dans De Waterkant groepen 1 t/m 2
ma
1e periode kickboksen Joop Westerweel groepen 5 t/m 8
ma
Voetbaltraining - Gymzaal Alan Turingschool - Gr. 1,2,3 - Maanda
ma
1 - Animatie
di
1 - Atelier Animatie
di
1 - Atelier Natuur
di
1 - Bruisende proefjes
di
1 - Buikdans
di
1 - Capoeira
di
1 - Cook Arena kooklessen
di
1 - Electro / Techniek 4 U groep 5-6
di
1 - Filmclub
di
1 - Kids keramiek
di
1 - Kookclub Smaaksoldaatjes
di
1 - Monsters en Griezels
di
1 - Mozaïeken
di
1 - Mozaïeken
di
1 - Muziek en dans voor kleuters
di
1 - Natuursafari in de buurt
di
1 - Ontdek en doe
di
1 - Percussie mix
di
1 - Schilderkunst
di
1 - Streetdance
di
1 - Van tekenen tot tekenfilm
di
1 - Workshop Beeldende vorming
di
1e periode Beweegdiploma Rosaboekdrukker groep 1&2
di
1e periode Handbal - Joop Westerweel groepen 1 t/m 4
di
1 - Animatie
wo
1 - Atelier Creatief
wo
1 - Boetseren en knutselen
wo
1 - Electro / Techniek 4 U groep 5-6-7
wo
1 - Frutselen met textiel
wo
1 - Kleuterspelcarrousel
wo
1 - Kookclub Smaaksoldaatjes
wo
1 - Mediamix
wo
1 - Muziek en dans voor kleuters
wo
1 - Percussie mix
wo
1 - Proefjes en foefjes
wo
1 - Strips en superhelden
wo
1 - Timmeren hamers en houtjes
wo
1 - Atelier Techniek
do
1 - Engels leren terwijl je knutselt
do
1 - Kids keramiek
do
1 - Kinderdans
do
1 - Knutselen met Anne
do
1 - Kookclub Smaaksoldaatjes
do
1 - Maak je eigen uitklapboek
do
1 - Mozaïeken
do
1 - Proefjes met miniprofs
do
1 - Raar maar waar!
do
1 - Spetterende proefjes
do
1 - Streetdance
do
1 - Techniek en Electro
do
1 - Voetbal
do
1e periode Handbal Rosaboekdrukker groepen 4 en 5
do
1e periode Kickboksen Kinkerbuurtschool groep 4
do
1e periode kleutersport judo Corantijn groep 1 en 2
do
1e periode Teakwando Joop Westerweel groepen 3 t/m 5
do
Kleutergym
do
1 - Atelier Natuur
vr
1 - Science & Techniek
vr
1 - Urban Sportmix
vr
1e periode Kleuterbal sport Visserschool groepen 1&2
vr
Basketbal training
vr

Doe je mee?

Voor kinderen van Alan Turingschool, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, De Burght, Montessorischool De Eilanden, 14e Montessorischool De Jordaan, Overige scholen WEST, Theo Thijssen, De Witte Olifant
Activiteitencentrum Reel
Groep 4,5,6,7,8

Zelfverdediging
(kickboksen)
-
Activiteitencentrum
Reel
-
Z

Start: zaterdag 8 oktober 2022

Wil jij in het weekend ook lekker kunnen sporten? SCIANDRI gaat op zaterdag middag een kickboksles geven voor kinderen van groep 4 t/m 8. Kan je ...

Ga naar deze activiteit

Kom je ook?

Voor kinderen van IKC De Kleine Reus
Gymzaal
Groep 3,4,5,6

The
Streetdance
Club
groep
3,4,5,6

Start: donderdag 6 oktober 2022

Dansmeester Berry is terug bij De Kleine Reus!

 

Groep 3-6

 

Berry leert je niet alleen coole moves op nummers van TikTok, wereldmuziek en de Top40. Maar we doen ...

Ga naar deze activiteit