de pagina wordt geladen...
Aanbod Naschoolse Activiteiten Amsterdam

Welkom bij NsA

meer

Alle activiteiten (237)
Open activiteiten
2x in de week - Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3 -
ma
2x per week - Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - 2x per week
ma
Circus Kristal groep 3,4,5
ma
Circus Kristal groep 6,7,8
ma
Extra cursus Teken & Schilderwerk
ma
Keramiek (groep 3,4,5)
ma
Keramiek (groep 6,7,8)
ma
Kleuterkunst
ma
Meidenvoetbal - gymzaal Witte Olifant - 1x per week - maandag
ma
Sport & Spel na de Bel-Gymz. Boekmanschool
ma
Urban Dance
ma
Urban Hockey - Gymzaal Westerstraat
ma
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3 - Maandag
ma
Amsterdamse Ambachten
di
Bootcamp
di
De BeatFabriek - Rijk Kramer
di
Edelsmeden
di
Kids Kickboksen groep 6-7-8
di
Klassiek Ballet (groep 3, 4 & 5)
di
Kleutergym - Sporthal Oostenburg
di
Kunst op de Boerderij
di
Sport & Spel na de Bel - Gymz. De Jordaan
di
Streetdance groep 3, 4, 5
di
Streetdance groep 6, 7, 8
di
Teken- en Schilderclub
di
Theater groep 3,4,5
di
Workshop Kerstcadeautjes, Snowglobes en Kerstlichtjes
di
Yoga
di
Zaalvoetbaltraining - Groep 4,5,6 en 7
di
Breakdance bij Wladimir 3,4,5,6
wo
Cartoon- en Manga tekenen
wo
Workshop Kerstcadeautjes, Kerstkaarsen maken
wo
Yoga
wo
Beautysalon
do
Bootcamp - Noorderspeeltuin
do
Type lessen
do
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3- donderdag
do
Workshop Kerstcadeautjes, Kerstknutselen
do
Basketbal training - gymzaal Zuidpool
vr
Meidenvoetbal - Sporthal Oostenburg - 1x per week - Vrijdag
vr
Lopende activiteiten (inschrijven niet meer mogelijk)
Avonturenclub Centrum groep 4-5-6
ma
Avonturenclub Westerpark groep 4-5-6
ma
De W&T Club groep 1,2
ma
De W&T Club groep 4,5,6
ma
De W&T Club groep 4.5.6
ma
EXTRA Turnen groep 1,2
ma
FotoFoppen
ma
Kunstenaars in de Dop
ma
Superchefjes
ma
Teken & Schilderwerk
ma
Turnen groep 1,2
ma
Turnen groep 3,4 en 5
ma
Type lessen - Rijk Kramer
ma
1e blok Judo Multatuli
di
Blind Typen groep 6,7 en 8
di
Boekdrukken - Maak je eigen boek!
di
Fotografie met Foam - Rijk Kramer
di
Kids Kickboksen groep 3-4-5
di
Klassiek Ballet (groep 1-2)
di
Marineterrein YIP: Kanteen25
di
Marineterrein YIP: La Bolleur
di
Media Mix groep 3,4
di
Media Mix groep 5,6
di
Projecten Parade
di
Yoga groep 3,4
di
Boem Boem Wack
wo
Breakdance bij Wladimir (Rijk Kramer)
wo
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2
wo
Knutselkoken
wo
Knutselkoken met kleuters
wo
Marineterrein YIP: Archeologie Werkplaats
wo
Ontwerp in D3
wo
Avonturenclub Centrum groep 6-7-8
do
Avonturenclub Westerpark groep 6-7-8
do
Circus AIM groep 1, 2 & 3
do
Circus Dede
do
Circus Kristal
do
De BeatFabriek
do
Fotografie met Foam (Boomspijker)
do
Fotografie met Foam (Claverhuis)
do
HipHop Dans
do
HipHop Dans voor Kleuters
do
Kleuterdans (ballet)
do
Kris Kras Atelier groep 1,2,3
do
Kris Kras Atelier groep 1,2,3,4
do
Naailes bij De Kleine Naald
do
Storyboxen
do
Theater groep 6,7,8
do
Zelfverdediging groep 1,2
do
Zelfverdediging groep 3,4
do
Zelfverdediging groep 5,6,7 en 8
do
Kung Fu Kids
vr
Techniek
vr
Komende activiteiten
1 Circus
ma
1 Gitaar
ma
1e blok badminton Narcis Querido
ma
1e blok Basketbal Zeeheld
ma
1e blok Freerunnen Tijl Uilenspiegel
ma
1e blok Kleuterdans Narcis Querido
ma
1e blok Nijntje Beweegdiploma El Amien 2
ma
1e blok Racketmix Elisabeth Paulusschool
ma
1e blok Racketmix Springplank
ma
1e periode hockey Annie M.G. Smidt school
ma
1e periode Kleuter-Yoga BSO De Waterkant
ma
1e periode Racketmix Admiraal de Ruyterschool
ma
1e periode Racketsport De Visserschool
ma
2 Animatie
ma
2 Creatief met afval
ma
2 Engels circus
ma
2 Fotografie
ma
2 Gamehal ondernemers
ma
2 Kids & Covers
ma
2 Kleuren met de regenboog
ma
2 Kleuterdans
ma
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
ma
2 Maak je eigen wereld
ma
2 Ontdek de Kunstenaar in jou!
ma
2 Proefjes met boefjes
ma
2 Strips en superhelden
ma
2 Technisch lego
ma
2 Wereldzang
ma
2e Blok Basketbal De Springplank
ma
2e Blok Beweegdiploma El Amien 2
ma
2e Blok Beweegdiploma Spaarndammerhout en OAS
ma
2e Blok Hockey Tijl Uilenspiegel
ma
2e Blok Kleuterdans Multatuli
ma
2e Blok Kleutergym Al Wafa
ma
2e Blok Kleuterjudo Narcis Querido
ma
2e Blok Racketmix Elisabeth Paulus
ma
2e Blok Taekwondo Elisabeth Paulusschool
ma
2e Blok Tafeltennis
ma
2e Blok Turnen Zeeheld
ma
2e periode Basketbal Admiraal de Ruyterschool
ma
2e periode Basketbal Annie M.G. Schmidt
ma
2e periode Kleuter balsport De Visserschool
ma
2e periode Sport en spel Al Maes
ma
1 Beeld Bouwers
di
1 Gitaar dinsdag
di
1 Masker Makers
di
1 Mediamix
di
1 Ontdek en doe
di
1 Raar maar waar
di
1e blok Hockey Tijl Uilenspiegel
di
1e blok Kleutersport De Bron
di
1e blok Kleuteryoga Boomgaard
di
1e blok Volleybal El Amien 2
di
1e periode badminton joop westerweelschool
di
1e periode beweegdiploma Rosaboekdrukkerschool
di
1e periode freerunnen Annie M.G. Schmidt school
di
1e periode Karate De Roos
di
1e periode Sport en Spel Corantijnschool
di
1e periode Sport en Spel joop westerweelschool
di
2 Circus
di
2 Dans yoga
di
2 Droomhuizen en luchtkastelen
di
2 Fopshop
di
2 Frutselen met textiel
di
2 Kinderdans
di
2 Kleuren met de regenboog
di
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
di
2 KookKaravaan
di
2e Blok Floorball Multatuli
di
2e Blok Kleutergym Boomgaard
di
2e Blok Kleutersport De Bron
di
2e Blok Turnen El Amien 2
di
2e Blok Turnen Tijl Uilenspiegel
di
2e periode Atletiek Annie M.G. Schmidt
di
2e periode Beweegdiploma Rosaboekdrukkerschool
di
2e periode hockey De Roos
di
2e periode Racketmix Corantijn
di
2e periode Sport en spel/handbal joop westerweelschool
di
1e blok Basketbal De Zeeheld
wo
1e blok Judo voor jongens El Amien 2
wo
1e blok Kleuter Atletiek Onze Amsterdamse School en Spaarnd
wo
1e blok Kleuter Atletiek Spaarndammerhout en Onze Amsterdamse
wo
1e blok kleuterjudo Tijl Uilenspiegel
wo
1e periode Atletiek Al Maes
wo
2 Mode Junior Ondernemers
wo
2 Natuursafari in de buurt
wo
2 Timmeren doe het zelf
wo
2 Timmeren hamers en houtjes
wo
2 Timmeren hamers en houtjes
wo
2e Blok Archery Tag Tijl Uilenspiegel
wo
2e Blok Bootcamp El Amien 2
wo
2e Blok Judo Al Wafa
wo
2e Blok Judo Zeeheld
wo
2e Blok kleuterbalsport Spaarndammerhout en OAS
wo
1 Natuursafari in de buurt
do
1e blok Archery Tag Tijl Uilenspiegelschool
do
1e blok Bootcamp Bos en Lommerschool
do
1e blok Judo voor meiden El Amien 2
do
1e blok Kickboksen Multatuli
do
1e blok Meidenvoetbal (buiten) Al Wafa
do
1e blok Nijntje Beweegdiploma Elisabeth Paulusschool
do
1e blok Nijntje Beweegdiploma Springplank
do
1e blok Sport&Spel Al Wafa
do
1e blok Taekwondo Springplank
do
1e periode Atletiek School de Kinkerbuurt
do
1e periode Freerunnen Corantijnschool
do
1e periode Judo joop westerweelschool
do
1e periode kickboksen joop westerweelschool
do
2 Animatie
do
2 CookArena
do
2 Electro / Techniek 4 U
do
2 Engels leren terwijl je knutselt
do
2 Kids keramiek
do
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
do
2 Maak je eigen wereld
do
2 Moderne dans
do
2 Mozaïeken
do
2 Natuursafari in de buurt
do
2 Proefjes met boefjes
do
2 Schilder en ontwerp je eigen land
do
2 Theater voor kleuters
do
2 Wereldpercussie
do
2e Blok Beweegdiploma Elisabeth Paulus
do
2e Blok Beweegdiploma Springplank
do
2e Blok Bootcamp Springplank
do
2e Blok Bootcamp voor Meiden El Amien 2
do
2e Blok Kleutergym Multatuli
do
2e Blok Kleuteryoga Tijl Uilenspiegel
do
2e Blok Taekwando Al Wafa
do
2e Blok Volleybal Bos en Lommerschool
do
2e periode Archery tag joop westerweelschool
do
2e periode Handbal De Kinkerbuurtschool
do
2e periode Kleuterdans OBS De Waterkant
do
2e periode Kleutersport Corantijnschool
do
2e periode Skaten De Roos
do
1e blok Dans De Bron
vr
1e blok Kickboksen Bos en Lommerschool
vr
1e periode Kleuterdans De Visserschool
vr
1e periode Skaten BSO De Waterkant
vr
2 Circus
vr
2e Blok Dans De Bron
vr
2e Blok Karate Bos en Lommerschool
vr
2e periode Turnen De Visserschool
vr
2e periode Volleybal OBS De Waterkant
vr

Doe je mee?

Voor kinderen van Alan Turingschool, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, Basisschool Oostelijke Eilanden, Overige scholen CENTRUM, Overige scholen WEST, De Witte Olifant
De Boomsspijker
Groep 3,4,5,6

Workshop
Kerstcadeautjes,
Kerstknutselen

Start: donderdag 17 december 2020

Kom Kerstknutselen in de Boomsspijker!

Maak iets leuks voor jezelf en voor een ander! Donderdag 17 december is de workshop Kerstknutselen in de Boomsspijker. Maak een mooi ...

Ga naar deze activiteit

Kom je ook?

Voor kinderen van Alan Turingschool, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, Basisschool Oostelijke Eilanden, Overige scholen CENTRUM, De Witte Olifant
voormalig jongerencentrum t.o. de Witte Boei
Groep 5,6,7,8

Workshop
Kerstcadeautjes,
Snowglobes
en
Kerstlichtjes

Start: dinsdag 15 december 2020

Houd jij ook zo van kerst, de lichtjes en gezelligheid? Wil je het ook gezellig maken voor eenzame mensen die in deze Coronatijd wel wat extra aandacht ...

Ga naar deze activiteit