de pagina wordt geladen...
Aanbod Naschoolse Activiteiten Amsterdam

Welkom bij NsA

meer

Alle activiteiten (195)
Open activiteiten
1e uur Turnen voor groep 1,2
ma
2 Kleuterdans
ma
2 Maak de dino's van Freek
ma
2 Technisch lego
ma
2e Blok Basketbal De Springplank
ma
2e Blok Beweegdiploma El Amien 2
ma
2e Blok Hockey Tijl Uilenspiegel
ma
2e Blok Kleuterdans Multatuli
ma
2e Blok Kleutergym Al Wafa
ma
2e Blok Racketmix Elisabeth Paulus
ma
2e Blok Taekwondo Elisabeth Paulusschool
ma
2e Blok Turnen Zeeheld
ma
2e periode Basketbal Annie M.G. Schmidt
ma
2e periode Kleuter balsport De Visserschool
ma
2e periode Sport en spel Al Maes
ma
2e uur Turnen voor groep 1,2
ma
Computergames Maken 2e groep 16.30-17.30
ma
Fotografie met Foam - Rijk Kramer
ma
Keramiek - groep 6, 7 & 8
ma
Kunstenaars in de Dop
ma
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - gymzaal Witte Olifant - maandag
ma
Shaffy's Tuinclub - Groep 3, 4, 5 & 6
ma
Sieraden, Maskers en Zentangle - groep 3,4,5
ma
Sieraden, Maskers en Zentangle - groep 6,7,8
ma
Sport & Spel na de Bel-Gymz. Boekmanschool
ma
Superchefjes
ma
Teken & Schilderwerk II - groep 4,5,6
ma
Turnen voor groep 3,4,5
ma
Urban Dance
ma
Urban Hockey - Gymzaal Westerstraat
ma
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3 - Maandag
ma
Wetenschap en Techniek voor groep 1,2
ma
Wetenschap en Techniek voor groep 3,4
ma
Wetenschap en Techniek voor groep 5,6
ma
Zelfverdediging voor groep 1,2
ma
Zelfverdediging voor groep 3,4
ma
Zelfverdediging voor groep 5,6,7,8
ma
Zentangle - 4 lessen
ma
2 Beeldhouwen
di
2 Fotografie
di
2 Kleuren met de regenboog
di
2 Natuursafari in de buurt
di
2e Blok Beweegdiploma Elisabeth Paulus
di
2e Blok Kleutergym Boomgaard
di
2e Blok Kleutersport De Bron
di
2e Blok Turnen El Amien 2
di
2e Blok Turnen Tijl Uilenspiegel
di
2e periode Atletiek Annie M.G. Schmidt
di
2e periode Beweegdiploma Rosaboekdrukkerschool
di
2e periode Racketmix Corantijn
di
2e periode Sport en spel/handbal joop westerweelschool
di
Animatieclub voor groep 3,4
di
FilmClub voor groep 5,6
di
Klassiek Ballet - groep 1 & 2
di
Klassiek Ballet - groep 3, 4, 5, 6
di
Kleutergym - Sporthal Oostenburg
di
Kunst op de Boerderij
di
Marineterrein YIP: Journalist bij Buurtkrant 1018
di
Projecten Parade
di
Sport & Spel na de Bel - Gymz. De Jordaan
di
Streetdance groep 3, 4, 5
di
Streetdance groep 6, 7, 8
di
Teken- en Schilderclub
di
Theater
di
Verhalen Schrijven
di
Yoga
di
Zaalvoetbal training - Groep 4,5,6 en 7
di
Zeilen - groep 3, 4, 5
di
2 Effe Dimmen
wo
2e Blok Archery Tag Tijl Uilenspiegel
wo
2e Blok Bootcamp El Amien 2
wo
2e Blok Judo Al Wafa
wo
2e Blok Judo Zeeheld
wo
2e Blok kleuterbalsport Spaarndammerhout en OAS
wo
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2
wo
Breakdance bij Wladimir groep 3,4,5,6
wo
Go Electro
wo
Knutselkoken
wo
Knutselkoken met kleuters
wo
Marineterrein YIP: Boksschool Bijlmerbajes
wo
Zandanimatie
wo
1e uur Kris Kras Atelier voor groep 1,2
do
2 Maak je eigen robot
do
2e Blok Beweegdiploma Springplank
do
2e Blok Bootcamp Springplank
do
2e Blok Bootcamp voor Meiden El Amien 2
do
2e Blok Floorball Multatuli
do
2e Blok Kleuteryoga Tijl Uilenspiegel
do
2e Blok Taekwando Al Wafa voor meiden
do
2e Blok Volleybal Bos en Lommerschool
do
2e periode Archery tag joop westerweelschool
do
2e periode Handbal De Kinkerbuurtschool
do
2e periode Kleutersport Corantijnschool
do
2e periode Skaten De Roos/Narcis querido
do
2e uur Kris Kras Atelier voor groep 1,2,3,4
do
Circus Dede
do
De Kleine Naald - groep 6, 7 & 8
do
Fotografie met Foam Centrum
do
Hoe word ik Archeoloog
do
Sieraden Maken
do
Techniek
do
Type Lessen Centrum
do
Voetbal voor groep 1,2
do
Voetbal voor groep 3,4
do
Voetbal voor groep 5,6,7,8
do
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3- donderdag
do
Zentangle
do
2e Blok Dans De Bron
vr
2e Blok Karate Bos en Lommerschool
vr
Basketbal training - Sporthal Oostenburg
vr
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - Sporthal Oostenburg - vrijdag
vr
Moderne Dans bij Wladimir
vr
Lopende activiteiten (inschrijven niet meer mogelijk)
Avonturenclub Centrum groep 4-5-6
ma
Avonturenclub Westerpark groep 4-5-6
ma
Computergames Maken
ma
Keramiek - groep 3, 4 & 5
ma
Teken & Schilderwerk I - groep 3,4,5
ma
Type lessen - Rijk Kramer
ma
Avonturenclub Centrum extra groep dinsdag
di
Avonturenclub Westerpark extra groep dinsdag
di
Kids Kickboksen groep 3-4-5
di
Kids Kickboksen groep 6-7-8
di
Marineterrein YIP: La Bolleur
di
Typen in de Witte Boei
di
Zeilen - groep 6, 7, 8
wo
Avonturenclub Centrum groep 6-7-8
do
Avonturenclub Westerpark groep 6-7-8
do
Circus AIM groep 1,2,3
do
De Kleine Naald - groep 3, 4 & 5
do
Edelsmeden
do
HipHop Dans
do
HipHop Dans voor Kleuters
do
Kleuterdans (ballet)
do
Marineterrein YIP: Creatief Denken
do
Shaffy's Tuinclub - Groep 5, 6, 7 & 8
do
Kleuters in het Wild - Centrum
vr
Kleuters in het Wild - Westerpark
vr
Kung Fu Kids
vr
Komende activiteiten
1e blok Nijntje Beweegdiploma El Amien 2
ma
2 Animatie
ma
2 Creatief met afval
ma
2 Engels circus
ma
2 Gamehal ondernemers
ma
2 Kids & Covers
ma
2 Kleuren met de regenboog
ma
2 Maak je eigen wereld
ma
2 Ontdek de Kunstenaar in jou!
ma
2 Proefjes met boefjes
ma
2 Strips en superhelden
ma
2 Technisch lego
ma
2 Wereldzang
ma
2e Periode Narcis Querido - Hockey
ma
2 Circus
di
2 Dans yoga
di
2 Droomhuizen en luchtkastelen
di
2 Fopshop
di
2 Frutselen met textiel
di
2 Italiaanse Musical-Pret
di
2 Kinderdans
di
2 KinderKunstclub
di
2 Kleuren met de regenboog
di
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
di
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
di
2 KookKaravaan
di
2 KunstTrucs en magische technieken
di
2 Leer acteren
di
2 Proefjes met boefjes
di
2e periode hockey De Roos
di
Storybox
di
2 Mode Junior Ondernemers
wo
2 Natuursafari in de buurt
wo
2 Timmeren doe het zelf
wo
2 Timmeren hamers en houtjes
wo
2 Timmeren hamers en houtjes
wo
1e blok Nijntje Beweegdiploma Elisabeth Paulusschool
do
1e blok Nijntje Beweegdiploma Springplank
do
2 Animatie
do
2 CookArena voor meisjes
do
2 Electro / Techniek 4 U
do
2 Engels leren terwijl je knutselt
do
2 Fotografie
do
2 Kids keramiek
do
2 Kinderdans
do
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
do
2 Maak je eigen wereld
do
2 Moderne dans
do
2 Mozaïeken
do
2 Natuursafari in de buurt
do
2 Ontwerp je eigen stad
do
2 Proefjes met boefjes
do
2 Theater voor kleuters
do
2 Theater voor kleuters
do
2 Wereldpercussie
do
2 Circus
vr
2e periode Turnen De Visserschool
vr

Doe je mee?

Voor kinderen van 14e Montessorischool De Jordaan, De Burght, Theo Thijssen, Montessorischool De Eilanden, Overige scholen CENTRUM, Overige scholen WEST
Claverhuis - Computerlokaal 1e etage
Groep 6,7,8

Computergames
Maken
2e
groep
16.30-17.30

Start: maandag 8 maart 2021

Gaming is leuk, je eigen game maken is nog veel leuker, en dat gaan we doen! Stap voor stap leer je hoe je je eigen computergames ...

Ga naar deze activiteit

Kom je ook?

Voor kinderen van Alan Turingschool, De Witte Olifant, Basisschool Oostelijke Eilanden, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, Overige scholen CENTRUM, Overige scholen WEST
Speeltuin Wittenburg
Groep 3,4,5

Sieraden,
Maskers
en
Zentangle
-
groep
3,4,5

Start: maandag 8 maart 2021

 

Vind je het ook vaak lastig kiezen uit al die leuke creatieve cursussen? Kiezen hoeft nu niet meer: je volgt 3 verschillende workshops van 4 lessen ...

Ga naar deze activiteit