de pagina wordt geladen...
Aanbod Naschoolse Activiteiten Amsterdam

Welkom bij NsA

meer

Alle activiteiten (327)
Open activiteiten
Kleuters in het Wild op Wittenburg
ma
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - gymzaal Witte Olifant
ma
Sport & Spel na de Bel-Gymz. Boekmanschool
ma
Urban Hockey - Gymzaal Westerstraat
ma
1e periode Yoga groepen 3 en 4 De Bron
di
Amsterdamse Ambachten
di
Kleutergym - Sporthal Oostenburg
di
Marineterrein: Archeologie
di
Sport & Spel na de bel - Gymz. De Jordaan
di
Streetdance groep 3, 4, 5
di
Workshop Kerstdecoraties 1
di
Workshop Kerstdecoraties 2
di
Zaalvoetbaltraining - Groep 4, 5, 6 en 7
di
Workshop Kerstdecoraties Westerpark 1
wo
Workshop Kerstdecoraties Westerpark 2
wo
Workshop Kerstkaarsen maken 15 dec 13.30-15.00 u
wo
Workshop Kerstkaarsen maken 15 dec 15.30-17.00 u
wo
Workshop Winterknutselen in de Boomsspijker
wo
1e periode Sport en Spel groepen 3 en 4 Westerparkschool
do
Circus Kristal
do
Sport & Spel na de Bel - Gymzaal Witte Olifant
do
Urban Hockey - Gymzaal Zuidpool
do
Zeep & Zo, Zelfgemaakt! - Extra groep
do
Basketbal training - Sporthal Oostenburg
vr
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - Sporthal Oostenburg
vr
Lopende activiteiten (inschrijven niet meer mogelijk)
Avonturenclub - Centrum groep 4,5,6
ma
Avonturenclub - Westerpark groep 4,5,6
ma
Computergames Maken - Rijk Kramer
ma
Doe mee met Macramé
ma
Gitaarspelen in Westerpark
ma
Keramiek
ma
Stop-Motion Animatiefilmpjes
ma
Superchefjes
ma
Turnen groep 1,2 1e uur
ma
Turnen groep 1,2 2e uur
ma
Turnen voor groep 3,4
ma
Type Lessen - Claverhuis
ma
Typen Lessen Claverhuis 16.30 - 17.20 u
ma
Urban Dance
ma
Zelfverdediging groep 3,4
ma
Zelfverdediging groep 5,6
ma
Animatieclub voor groep 3,4
di
Avonturenclub dinsdag Centrum groep 4-5-6
di
Avonturenclub dinsdag Westerpark groep 4-5-6
di
Boekdrukken - Maak je eigen boek!
di
Bouw & Ontdek
di
Computergames Maken - Centrum
di
Computergames Maken Centrum 16.30 - 17.30 u
di
FilmClub voor groep 5,6
di
Fotografie met Foam
di
Kids Kickboksen groep 3,4,5
di
Kids Kickboksen groep 6,7,8
di
Klassiek Ballet - groep 1,2
di
Klassiek Ballet - groep 3,4,5
di
Kunst op de Boerderij
di
Marineterrein: Repair Café
di
Projecten Parade
di
Techniek en wetenschap groep 1,2
di
Techniek en Wetenschap groep 3,4
di
Techniek en Wetenschap groep 5,6
di
Teken- en Schilderclub
di
Tekenen in patronen: Zentangle (de Witte Boei)
di
Typen in de Witte Boei
di
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2
wo
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2 - Rijk Kramer
wo
Breakdance bij Wladimir groep 3,4,5,6
wo
Cartoon- en Manga tekenen
wo
Kinderyoga
wo
Knutselkoken
wo
Marineterrein: Kanteen25
wo
Marineterrein: Mad Science
wo
Smoothies, Sapjes & Hapjes
wo
Avonturenclub - Centrum groep 6,7,8
do
Avonturenclub - Westerpark groep 6,7,8
do
Circus AIM
do
Circus Dede
do
Edelsmeden
do
HipHop Dans
do
HipHop Dans voor Kleuters
do
Hoe word ik Archeoloog
do
Jumping Fitness groep 3,4,5
do
Jumping Fitness groep 6,7,8
do
Kleuterdans (ballet)
do
Naailes bij De Kleine Naald - groep 3,4,5
do
Naailes bij De Kleine Naald - groep 6,7,8
do
Stop-Motion Animatiefilmpjes VBP
do
Tekenen in patronen: Zentangle (OKT Lindengracht)
do
Toveren en Spetteren
do
Type Lessen - Rijk Kramer
do
Voetbal groep 1,2
do
Voetbal groep 3,4
do
Wetenschap met de UVA!
do
Zeep & Zo, Zelfgemaakt!
do
Gitaarspelen
vr
InterActing - Centrum
vr
InterActing - Westerpark
vr
Kleuters in het Wild - Centrum
vr
Kleuters in het Wild - Westerpark
vr
Kung Fu Kids
vr
Komende activiteiten
1 Arabische Kalligrafie
ma
1 Atelier Animatie
ma
1 Atelier Natuur
ma
1 Beestenbende
ma
1 Bruisende proefjes
ma
1 Circus
ma
1 EHBO
ma
1 Kids keramiek
ma
1 Kinderyoga op muziek
ma
1 Knex Spectro
ma
1 Kookclub Smaaksoldaatjes
ma
1 Magic Now! Leer goochelen! MAANDAG
ma
1 Maskers en dieren
ma
1 Muziek en dans voor kleuters
ma
1 Ontwerp je eigen droommachine 3/4
ma
1 Schilderen op maat
ma
1 Sieraden maken
ma
1 Theater voor kleuters
ma
1 Wie ben jij? De film
ma
1e blok Atletiek voor meisjes groepen 4 en 5 Al Maes
ma
1e blok Basketbal groepen 6, 7 en 8 Annie MG Schmidt
ma
1e blok Freerunnen groepen 5 tot en met 8 Admiraal de Ruyter
ma
1e blok Kleutergym en Atletiek groepen 1 en 2 De Waterkant
ma
1e blok Skaten groep 7 & 8 De Visserschool
ma
1e periode Basketbal groepen 3, 4 en 5 De Springplank
ma
1e periode Beweegdiploma groepen 1 en 2 OAS / Spaarndammerhout
ma
1e periode Beweegdiploma groepen 1 en 2 Spaarndammerhout / OAS
ma
1e periode Judo voor meiden groepen 5 tot en met 8 El Amien2
ma
1e periode Kleuter balsport groepen 1 en 2 Multatuli
ma
1e periode Taekwondo groepen 5 tot en met 8 Catamaran Landlust
ma
1e periode Turnen groepen 7 en 8 Tijl Uilenspiegelschool
ma
1e periode Volleybal groepen 6, 7 en 8 De Zeeheld
ma
2 Bodypercussie
ma
2 Choco Junior ondernemers
ma
2 Droomhuizen en luchtkastelen
ma
2 Druktechniek
ma
2 EHBO
ma
2 Gitaar
ma
2 Global dans
ma
2 Kinderdans
ma
2 Klei & Co
ma
2 Kookclub Smaaksoldaatjes gr. 6/7/8
ma
2 Kookles
ma
2 Mozaïeken voor kinderen
ma
2 Muziek en dans voor kleuters
ma
2 Poppen maken
ma
2 Spelen met de regenboog
ma
2 Techniek
ma
2 Tekenen en schilderen
ma
2 Timmeren doe het zelf
ma
2 Wie ben jij? De film
ma
2 Zinvolle Zintuigen
ma
Basiscursus Comic- Striptekenen groep 1,2
ma
Basiscursus Comic- Striptekenen groep 3,4
ma
Basiscursus Comic- Striptekenen groep 5,6
ma
Blok 2 Beweegdiploma Spaarndammerhout en OAS groep 1 en 2
ma
Blok 2 Catamaran Landlust Meidenvoetbal
ma
Blok 2 El Amien2 Beweegdiploma groep 1 en 2
ma
Blok 2 Multatuli Sport en Spel groep 1 en 2
ma
Blok 2 Springplank Hockey groep 3, 4 en 5
ma
Blok 2 Tijl Uilenspiegelschool Kickboksen groep 7 en 8
ma
Blok 2 Zeeheld Meidenvoetbal groep 5 t/m 8
ma
Judo groep 1,2
ma
Judo groep 3,4
ma
Judo groep 5,6
ma
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3 - Maandag
ma
1 Acteren & improviseren
di
1 Atelier Crea voor kleuters
di
1 Atelier Creatief
di
1 Bodypercussie
di
1 Circus
di
1 Cook Arena kooklessen 3/4
di
1 Creabea
di
1 Fopshop
di
1 Fotografie
di
1 Ik kan timmeren
di
1 Italiaanse Musical-Pret
di
1 Kinderkunstclub
di
1 Knex Spectro
di
1 Kom leren programmeren
di
1 Kunsttrucs en magische kunsttechnieken
di
1 Magic Now! Leer goochelen! DINSDAG
di
1 Proefjes en foefjes Dinsdag
di
1 Proefjes met miniprofs
di
1 Schitterende Sieraden
di
1 Sieraden maken
di
1 Streetdance
di
1 Timmeren hamers en houtjes
di
1 Workshop Beeldende vorming
di
1e blok Atletiek groepen 3, 4 en 5 Al Annie MG Schmidt
di
1e blok Beweegdiploma groepen 1 en 2 Rosaboekdrukkerschool
di
1e blok Handbal groepen 1 tot en met 4 Joop Westerweel
di
1e blok Kleuterdans groepen 1 tot en met 3 De Corantijnschool
di
1e periode Basketbal groepen 3, 4 en 5 De Tijl Uilenspiegelschoo
di
1e periode Hockey Groepen 6 tot en met 8 De Roos
di
1e periode Hockey Groepen 6 tot en met 8 Narcis Querido
di
1e periode Judo groepen 3, 4 en 5 Multatulischool
di
1e periode kleuter judo groepen 1 en 2 De Westerparkschool
di
1e periode Volleybal groepen 3 en 4 El Amien 2
di
2 Atelier Architectuur
di
2 Beatmakers
di
2 Bewust Mindfull
di
2 Choco ondernemers
di
2 Creabea
di
2 Dance dance dance
di
2 EHBO
di
2 Electro & Techniek
di
2 Fotografie
di
2 Ik kan timmeren
di
2 Ik kan timmeren
di
2 Keramiek Kneders
di
2 Kinderyoga op muziek
di
2 Knex Spectro
di
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
di
2 Maak je eigen robot
di
2 Mozaïek Kriebels
di
2 Muziek en dans voor kleuters
di
2 Ontdek en doe
di
2 Percussie mix
di
2 Technisch lego
di
2 Timmeren hamers en houtjes
di
2 Vloggen
di
2 Workshop Beeldende vorming
di
Blok 2 De Bron judo Groep 3 en 4
di
Blok 2 De Westerparkschool (Van Halstraat) groep 3 en 4
di
Blok 2 El Amien2 Turnen groep 3 en 4
di
Blok 2 Multatuli Basketbal groep 3, 4 en 5
di
Blok 2 Narcis Querido en De Roos Handbal groep 6, 7 en 8
di
Blok 2 Tijl Uilenspiegelschool Judo groep 3 en 4
di
Muziek groep 1,2
di
Muziek groep 3,4
di
Muziek groep 5,6
di
Streetdance groep 6, 7, 8
di
Techniek en Wetenschap groep 1,2
di
Techniek en Wetenschap groep 3,4
di
Techniek en Wetenschap groep 5,6
di
Yoga
di
1 Technisch lego
wo
1 Timmeren doe het zelf
wo
1e periode Judo voor jongens groepen 5 tot en met 8 El Amien 2
wo
1e periode Kleuter balsport groepen 1 en 2 OAS / Spaarndammerhou
wo
1e periode Kleuter balsport groepen 1 en 2 Spaarndammerhout / OA
wo
1e periode Kleuter balsport groepen 1 en 2 Tijl Uilenspiegelscho
wo
1e periode Sport en Spel groepen 1 en 2 Catamaran Landlust
wo
1e periode Turnen groepen 3, 4 en 5 De Zeeheld
wo
2 Ontdek en doe
wo
2 Spelen met de regenboog
wo
2 Technisch lego
wo
Blok 2 Catamaran Landlust Kleuter racketsport groep 1 en 2
wo
Blok 2 El Amien2 Bootcamp (jongens) groep 5 t/m 8
wo
Blok 2 Spaarndammerhout en OAS Sport en Spel groep 1 en 2
wo
Blok 2 Tijl Uilenspiegelschool Kleuter Yoga groep 1 en 2
wo
Blok 2 Zeeheld Judo groep 3 en 4
wo
1 Alles wat groeit en bloeit op het Landje
do
1 Circus
do
1 Cook Arena kooklessen 1/2
do
1 Dans mix
do
1 HennaKunst
do
1 HennaKunst
do
1 Kookclub Smaaksoldaatjes
do
1 Mozaïeken
do
1 Ontdek de Kunstenaar in jou!
do
1 Ontdek en doe
do
1 Ontwerp je eigen droommachine 1/2
do
1 Percussie mix
do
1 Proefjes en foefjes Donderdag
do
1 Raar maar waar!
do
1 Robo Ondernemers
do
1 Streetdance
do
1 Theater voor kleuters
do
1 Workshop Beeldende vorming
do
1e blok Basketbal groep 3 en 4 Rosa Boekdrukker
do
1e blok Dans voor meiden groep 4 en 5 Joop Westerweel
do
1e blok Racketmix groepen 3 en 4 De Corantijnschool
do
1e blok Skaten groepen 4 en 5 De Kinkerbuurtschool
do
1e periode Archery Tag groepen 6, 7 en 8 Multatuli
do
1e periode Beweegdiploma groepen 1 en 2 De Springplank
do
1e periode Beweegdiploma groepen 1 en 2 El Amien 2
do
1e periode Bootcamp groepen 6, 7 en 8 De Springplank
do
1e periode Racketmix groepen 5 en 6 Tijl Uilenspiegelschool
do
1e periode Volleybal groepen 3 tot en met 5 De Roos
do
1e periode Volleybal groepen 3, 4 en 5 Narcis Querido / De Roos
do
1e periode Volleybal groepen 5 en 6 Bos en Lommerschool
do
2 Animatie
do
2 Atelier Animatie
do
2 Cook Arena kooklessen
do
2 EHBO
do
2 Frutselen met textiel
do
2 Gitaar spelen
do
2 Ik speel toneel
do
2 Kids & Covers
do
2 Kinderdans
do
2 Kookclub Smaaksoldaatjes gr. 3/4/5
do
2 Kookles
do
2 Maak de dino's van Freek
do
2 Magic Now! Leer goochelen
do
2 Mozaïeken voor kinderen gr. 3/4
do
2 Muziek en dans voor kleuters
do
2 Muziek en dans voor kleuters
do
2 Proefjes met miniprofs
do
2 Raar maar waar!
do
2 Timmeren doe het zelf
do
2 Van tekenen tot tekenfilm
do
Blok 2 Bos en Lommerschool Freerunning groep 5 en 6
do
Blok 2 El Amien2 Bootcamp (Meiden) groep 5 t/m 8
do
Blok 2 Multatuli Meidenvoetbal groep 5 t/m8
do
Blok 2 Narcis Querido en De Roos Korfbal groep 3, 4 en 5
do
Blok 2 Springplank Beweegdiploma groep 1 en 2
do
Blok 2 Springplank Taekwondo groep 6, 7 en 8
do
Blok 2 Tijl Uilenspiegelschool Atletiek groep 5 en 6
do
Blok 2 Westerparkschool Beweegdiploma groep 1 en 2
do
Jumping Fitness groep 3,4
do
Jumping Fitness groep 5,6
do
Muziek en Dans groep 1,2 1e uur
do
Muziek en Dans groep 1,2 2e uur
do
Muziek en Dans groep 3,4
do
1 Atelier Creatief
vr
1 Bruisende proefjes
vr
1 Magic Now! Leer goochelen!
vr
1e blok Turnen groepen 3 en 4 De Visserschool
vr
1e periode Karate groepen 7 en 8 Bos en Lommerschool
vr
1e periode kleuter judo groepen 1 en 2 De Bron
vr
2 Atelier Animatie
vr
2 Leer acteren
vr
2 Monsters en Griezels
vr
2 Timmeren doe het zelf
vr
Blok 2 Bos en Lommerschool Meidenvoetbal groep 7 en 8
vr
Blok 2 De Bron Sport en Spel groep 1 en 2
vr

Doe je mee?

Voor kinderen van Alan Turingschool, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, Basisschool Oostelijke Eilanden, Overige scholen CENTRUM, Overige scholen WEST, De Witte Olifant
De Boomsspijker
Groep 9,1,2,3,4,5,6,7

Workshop
Winterknutselen
in
de
Boomsspijker

Start: woensdag 8 december 2021

Een kerstcadeautje voor jezelf en voor een ander!

Op woensdagmiddag 8 en 15 december gaan we knutselen voor de winter. Voor iedereen tussen de 4 en 12 ...

Ga naar deze activiteit

Kom je ook?

Voor kinderen van De Bron, De Catamaran, Overige scholen CENTRUM, Overige scholen WEST, Westerparkschool
Westerparkschool van Hogendorpplein
Groep 3,4,5

Streetdance
groep
3,
4,
5

Start: dinsdag 5 oktober 2021

In deze stoere dansles voor meiden én jongens leer je allerlei coole moves uit de danswereld. Hierbij worden ook invloeden vanuit de hiphop en streetdance gebruikt, ...

Ga naar deze activiteit