de pagina wordt geladen...
Aanbod Naschoolse Activiteiten Amsterdam

Welkom bij NsA

meer

Alle activiteiten (152)
Open activiteiten
1e uur Turnen voor groep 1,2
ma
2e uur Turnen voor groep 1,2
ma
Computergames Maken
ma
Computergames Maken 2e groep 16.30-17.30
ma
Keramiek - groep 6, 7 & 8
ma
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - gymzaal Witte Olifant - maandag
ma
Sport & Spel na de Bel-Gymz. Boekmanschool
ma
Superchefjes
ma
Teken & Schilderwerk II - groep 4,5,6
ma
Turnen voor groep 3,4,5
ma
Urban Dance
ma
Urban Hockey - Gymzaal Westerstraat
ma
Wetenschap en Techniek voor groep 1,2
ma
Wetenschap en Techniek voor groep 3,4
ma
Wetenschap en Techniek voor groep 5,6
ma
Zelfverdediging voor groep 1,2
ma
Zelfverdediging voor groep 3,4
ma
Zelfverdediging voor groep 5,6,7,8
ma
Zentangle - 4 lessen
ma
Animatieclub voor groep 3,4
di
FilmClub voor groep 5,6
di
Kids Kickboksen groep 6-7-8
di
Klassiek Ballet - groep 3, 4, 5, 6
di
Kleutergym - Sporthal Oostenburg
di
Kunst op de Boerderij
di
Marineterrein YIP: Journalist bij Buurtkrant 1018
di
Projecten Parade
di
Sport & Spel na de Bel - Gymz. De Jordaan
di
Streetdance groep 3, 4, 5
di
Streetdance groep 6, 7, 8
di
Theater
di
Verhalen Schrijven
di
Yoga
di
Zaalvoetbal training - Groep 4,5,6 en 7
di
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2
wo
Breakdance bij Wladimir groep 3,4,5,6
wo
Go Electro
wo
Knutselkoken
wo
Knutselkoken met kleuters
wo
Marineterrein YIP: Boksschool Bijlmerbajes
wo
1e uur Kris Kras Atelier voor groep 1,2
do
2 Theater voor kleuters
do
2e uur Kris Kras Atelier voor groep 1,2,3,4
do
Circus Dede
do
De Kleine Naald - groep 6, 7 & 8
do
Edelsmeden
do
Fotografie met Foam Centrum
do
HipHop Dans
do
HipHop Dans voor Kleuters
do
Hoe word ik Archeoloog
do
Sieraden Maken
do
Type Lessen Centrum
do
Voetbal voor groep 1,2
do
Voetbal voor groep 3,4
do
Voetbal voor groep 5,6,7,8
do
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3- donderdag
do
Zentangle
do
Basketbal training - Sporthal Oostenburg
vr
Kung Fu Kids
vr
Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - Sporthal Oostenburg - vrijdag
vr
Moderne Dans bij Wladimir
vr
Lopende activiteiten (inschrijven niet meer mogelijk)
Avonturenclub Centrum groep 4-5-6
ma
Avonturenclub Westerpark groep 4-5-6
ma
Fotografie met Foam - Rijk Kramer
ma
Keramiek - groep 3, 4 & 5
ma
Kunstenaars in de Dop
ma
Shaffy's Tuinclub - Maandaggroep
ma
Teken & Schilderwerk I - groep 3,4,5
ma
Type lessen - Rijk Kramer
ma
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3 - Maandag
ma
Avonturenclub Centrum extra groep dinsdag
di
Avonturenclub Westerpark extra groep dinsdag
di
Kids Kickboksen groep 3-4-5
di
Klassiek Ballet - groep 1 & 2
di
Marineterrein YIP: La Bolleur
di
Teken- en Schilderclub
di
Typen in de Witte Boei
di
Zeilen - groep 3, 4, 5
di
Zeilen - groep 6, 7, 8
wo
Avonturenclub Centrum groep 6-7-8
do
Avonturenclub Westerpark groep 6-7-8
do
Circus AIM groep 1,2,3
do
De Kleine Naald - groep 3, 4 & 5
do
Kleuterdans (ballet)
do
Marineterrein YIP: Creatief Denken
do
Shaffy's Tuinclub - Donderdaggroep
do
Techniek
do
Kleuters in het Wild - Centrum
vr
Kleuters in het Wild - Westerpark
vr
Komende activiteiten
2 Animatie
ma
2 Creatief met afval
ma
2 Engels circus
ma
2 Gamehal ondernemers
ma
2 Kids & Covers
ma
2 Kleuren met de regenboog
ma
2 Kleuterdans
ma
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
ma
2 Maak de dino's van Freek
ma
2 Maak je eigen wereld
ma
2 Ontdek de Kunstenaar in jou!
ma
2 Proefjes met boefjes
ma
2 Strips en superhelden
ma
2 Technisch lego
ma
2 Technisch lego
ma
2 Wereldzang
ma
Sieraden, Maskers en Zentangle - groep 3,4,5
ma
Sieraden, Maskers en Zentangle - groep 6,7,8
ma
2 Beeldhouwen
di
2 Circus
di
2 Dans yoga
di
2 Droomhuizen en luchtkastelen
di
2 Fopshop
di
2 Fotografie
di
2 Frutselen met textiel
di
2 Italiaanse Musical-Pret
di
2 Kinderdans
di
2 KinderKunstclub
di
2 Kleuren met de regenboog
di
2 Kleuren met de regenboog
di
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
di
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
di
2 KookKaravaan
di
2 KunstTrucs en magische technieken
di
2 Leer acteren
di
2 Natuursafari in de buurt
di
2 Proefjes met boefjes
di
Storybox
di
2 Effe Dimmen
wo
2 Mode Junior Ondernemers
wo
2 Natuursafari in de buurt
wo
2 Timmeren doe het zelf
wo
2 Timmeren hamers en houtjes
wo
2 Timmeren hamers en houtjes
wo
Zandanimatie
wo
2 Animatie
do
2 CookArena voor meisjes
do
2 Electro / Techniek 4 U
do
2 Engels leren terwijl je knutselt
do
2 Fotografie
do
2 Kids keramiek
do
2 Kinderdans
do
2 Kookclub Smaaksoldaatjes
do
2 Maak je eigen robot
do
2 Maak je eigen wereld
do
2 Moderne dans
do
2 Mozaïeken
do
2 Natuursafari in de buurt
do
2 Ontwerp je eigen stad
do
2 Proefjes met boefjes
do
2 Theater voor kleuters
do
2 Wereldpercussie
do
2 Circus
vr

Doe je mee?

Voor kinderen van Alan Turingschool, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, Basisschool Oostelijke Eilanden, Overige scholen CENTRUM, Overige scholen WEST, De Witte Olifant
Marineterrein
Groep 5,6,7,8

Marineterrein
YIP:
Boksschool
Bijlmerbajes

Start: woensdag 10 maart 2021

Bij Boksschool Bijlmerbajes geloven we in de kracht van sport als middel om je te uiten maar ook om jezelf mentaal en lichamelijk sterker te maken. ...

Ga naar deze activiteit

Kom je ook?

Voor kinderen van Alan Turingschool, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, Basisschool Oostelijke Eilanden, Overige scholen CENTRUM, Overige scholen WEST, De Witte Olifant
Marineterrein
Groep 5,6,7,8

Marineterrein
YIP:
Journalist
bij
Buurtkrant
1018

Start: dinsdag 8 juni 2021

Wat gebeurt er allemaal achter de muren van het Marineterrein? We zijn benieuwd welke verhalen jij daar gaat ophalen. Je gaat namelijk werken op de redactie ...

Ga naar deze activiteit