de pagina wordt geladen...
Aanbod Naschoolse Activiteiten Amsterdam

Welkom bij NsA

meer

Alle activiteiten (208)
Open activiteiten
2x in de week - Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3 -
ma
2x per week - Meidenvoetbal - Groep 3 t/m 8 - 2x per week
ma
Circus Kristal groep 3,4,5
ma
Circus Kristal groep 6,7,8
ma
De W&T Club groep 1,2
ma
De W&T Club groep 4,5,6
ma
De W&T Club groep 4.5.6
ma
Extra cursus Teken & Schilderwerk
ma
EXTRA Turnen groep 1,2
ma
Keramiek (groep 3,4,5)
ma
Keramiek (groep 6,7,8)
ma
Kleuterkunst
ma
Meidenvoetbal - gymzaal Witte Olifant - 1x per week - maandag
ma
Sport & Spel na de Bel-Gymz. Boekmanschool
ma
Turnen groep 1,2
ma
Turnen groep 3,4 en 5
ma
Urban Dance
ma
Urban Hockey - Gymzaal Westerstraat
ma
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3 - Maandag
ma
Amsterdamse Ambachten
di
Blind Typen groep 6,7 en 8
di
Bootcamp
di
De BeatFabriek - Rijk Kramer
di
Kids Kickboksen groep 6-7-8
di
Klassiek Ballet (groep 3, 4 & 5)
di
Kleutergym - Sporthal Oostenburg
di
Kunst op de Boerderij
di
Media Mix groep 3,4
di
Media Mix groep 5,6
di
Projecten Parade
di
Sport & Spel na de Bel - Gymz. De Jordaan
di
Streetdance groep 3, 4, 5
di
Streetdance groep 6, 7, 8
di
Teken- en Schilderclub
di
Theater groep 3,4,5
di
Yoga
di
Yoga groep 3,4
di
Zaalvoetbaltraining - Groep 4,5,6 en 7
di
Breakdance bij Wladimir 3,4,5,6
wo
Cartoon- en Manga tekenen
wo
Yoga
wo
1 Tekenen met Anne
do
Bootcamp - Noorderspeeltuin
do
Kris Kras Atelier groep 1,2,3
do
Kris Kras Atelier groep 1,2,3,4
do
Type lessen
do
Voetbaltraining - Gymzaal Zuidpool - Gr. 1,2,3- donderdag
do
Zelfverdediging groep 1,2
do
Zelfverdediging groep 3,4
do
Zelfverdediging groep 5,6,7 en 8
do
Basketbal training - gymzaal Zuidpool
vr
Meidenvoetbal - Sporthal Oostenburg - 1x per week - Vrijdag
vr
Lopende activiteiten (inschrijven niet meer mogelijk)
Avonturenclub Centrum groep 4-5-6
ma
Avonturenclub Westerpark groep 4-5-6
ma
FotoFoppen
ma
Kunstenaars in de Dop
ma
Superchefjes
ma
Teken & Schilderwerk
ma
Type lessen - Rijk Kramer
ma
1e blok Judo Multatuli
di
Boekdrukken - Maak je eigen boek!
di
Edelsmeden
di
Fotografie met Foam - Rijk Kramer
di
Kids Kickboksen groep 3-4-5
di
Klassiek Ballet (groep 1-2)
di
Marineterrein YIP: Kanteen25
di
Marineterrein YIP: La Bolleur
di
Boem Boem Wack
wo
Breakdance bij Wladimir (Rijk Kramer)
wo
Breakdance bij Wladimir groep 1 & 2
wo
Knutselkoken
wo
Knutselkoken met kleuters
wo
Marineterrein YIP: Archeologie Werkplaats
wo
Ontwerp in D3
wo
Avonturenclub Centrum groep 6-7-8
do
Avonturenclub Westerpark groep 6-7-8
do
Beautysalon
do
Circus AIM groep 1, 2 & 3
do
Circus Dede
do
Circus Kristal
do
De BeatFabriek
do
Fotografie met Foam (Boomspijker)
do
Fotografie met Foam (Claverhuis)
do
HipHop Dans
do
HipHop Dans voor Kleuters
do
Kleuterdans (ballet)
do
Naailes bij De Kleine Naald
do
Storyboxen
do
Theater groep 6,7,8
do
Kung Fu Kids
vr
Techniek
vr
Komende activiteiten
1 Bloggen en vloggen
ma
1 Boetseren en knutselen
ma
1 Boetseren en knutselen
ma
1 Bouw je eigen boot
ma
1 Choco ondernemers
ma
1 Circus
ma
1 Dans yoga
ma
1 Gitaar
ma
1 Ik speel toneel
ma
1 Keyboardles
ma
1 Kinderdans
ma
1 Kookclub Smaaksoldaatjes
ma
1 Moderne dans
ma
1 Mozaïeken
ma
1 Mozaïeken voor kinderen
ma
1 Spelen met de regenboog
ma
1 Spetterende proefjes
ma
1 Winkel voor mens en aarde
ma
1e blok badminton Narcis Querido
ma
1e blok Basketbal Zeeheld
ma
1e blok Freerunnen Tijl Uilenspiegel
ma
1e blok Kleuterdans Narcis Querido
ma
1e blok Nijntje Beweegdiploma El Amien 2
ma
1e blok Racketmix Elisabeth Paulusschool
ma
1e blok Racketmix Springplank
ma
1e periode hockey Annie M.G. Smidt school
ma
1e periode Kleuter-Yoga BSO De Waterkant
ma
1e periode Racketmix Admiraal de Ruyterschool
ma
1e periode Racketsport De Visserschool
ma
2e Blok Basketbal De Springplank
ma
2e Blok Beweegdiploma El Amien 2
ma
2e Blok Hockey Tijl Uilenspiegel
ma
2e Blok Kleuterdans Multatuli
ma
2e Blok Kleutergym Al Wafa
ma
2e Blok Kleuterjudo Narcis Querido
ma
2e Blok Tafeltennis
ma
1 Atelier Techniek
di
1 Beeld Bouwers
di
1 Bouw je eigen boot
di
1 Circus
di
1 Escaperoom ondernemers
di
1 Gamehal ondernemers
di
1 Gitaar dinsdag
di
1 Ik speel toneel
di
1 Kinderyoga op muziek
di
1 Kookclub Smaaksoldaatjes
di
1 KookKaravaan
di
1 Masker Makers
di
1 Mediamix
di
1 Musicalklas
di
1 Natuursafari in de buurt
di
1 Ontdek en doe
di
1 Proefjes met boefjes
di
1 Raar maar waar
di
1 Schilderen op maat
di
1 Scratch computerspel maken
di
1 Weerbaarheidstraining Rots & Water
di
1e blok Hockey Tijl Uilenspiegel
di
1e blok Kleutersport De Bron
di
1e blok Kleuteryoga Boomgaard
di
1e blok Volleybal El Amien 2
di
1e periode badminton joop westerweelschool
di
1e periode beweegdiploma Rosaboekdrukkerschool
di
1e periode freerunnen Annie M.G. Schmidt school
di
1e periode Karate De Roos
di
1e periode Sport en Spel Corantijnschool
di
1e periode Sport en Spel joop westerweelschool
di
2 Droomhuizen en luchtkastelen
di
2e Blok Floorball Multatuli
di
2e Blok Kleutergym Boomgaard
di
2e Blok Turnen El Amien 2
di
2e Blok Turnen Tijl Uilenspiegel
di
1 Bloggen en vloggen
wo
1 Boetseren en knutselen
wo
1 Droomhuizen en luchtkastelen
wo
1 Fotografie
wo
1 KookKaravaan
wo
1 Maak je eigen robot
wo
1e blok Basketbal De Zeeheld
wo
1e blok Judo voor jongens El Amien 2
wo
1e blok Kleuter Atletiek Onze Amsterdamse School en Spaarnd
wo
1e blok Kleuter Atletiek Spaarndammerhout en Onze Amsterdamse
wo
1e blok kleuterjudo Tijl Uilenspiegel
wo
1e periode Atletiek Al Maes
wo
2e Blok Archery Tag Tijl Uilenspiegel
wo
2e Blok Bootcamp El Amien 2
wo
2e Blok Judo Al Wafa
wo
1 Alles wat groeit en bloeit op het Landje
do
1 Animatie
do
1 Engels circus
do
1 Frutselen met textiel
do
1 Ik kan timmeren
do
1 Kinderyoga op muziek
do
1 Kookclub Smaaksoldaatjes
do
1 Natuursafari in de buurt
do
1 Ontdek de Kunstenaar in jou!
do
1 Sieraden maken
do
1 Tekenen en schilderen
do
1 Van tekenen tot tekenfilm
do
1e blok Archery Tag Tijl Uilenspiegelschool
do
1e blok Bootcamp Bos en Lommerschool
do
1e blok Judo voor meiden El Amien 2
do
1e blok Kickboksen Multatuli
do
1e blok Meidenvoetbal (buiten) Al Wafa
do
1e blok Nijntje Beweegdiploma Elisabeth Paulusschool
do
1e blok Nijntje Beweegdiploma Springplank
do
1e blok Sport&Spel Al Wafa
do
1e blok Taekwondo Springplank
do
1e periode Atletiek School de Kinkerbuurt
do
1e periode Freerunnen Corantijnschool
do
1e periode Judo joop westerweelschool
do
1e periode kickboksen joop westerweelschool
do
1 Streetdance
vr
1e blok Dans De Bron
vr
1e blok Kickboksen Bos en Lommerschool
vr
1e periode Kleuterdans De Visserschool
vr
1e periode Skaten BSO De Waterkant
vr

Doe je mee?

Voor kinderen van Alan Turingschool, De Witte Olifant, Basisschool Oostelijke Eilanden, St. Antonius, Dr. E. Boekmanschool, Overige scholen CENTRUM
Zuidpool
Groep 4,5,6,7,8

Basketbal
training
-
gymzaal
Zuidpool

Start: vrijdag 2 oktober 2020

Basketbal training

Elke vrijdag kan jij mee doen met onze basketbal les. Je krijgt les van een echte basketbaltrainer en je leert hier de leukste, beste coolste ...

Ga naar deze activiteit

Kom je ook?

Voor kinderen van IKC De Kleine Reus
Gymzaal
Groep 1,2

EXTRA
Turnen
groep
1,2

Start: maandag 14 september 2020

Turnen is leuk!

Turnen is de leukste sport die er is!
Iedereen kan op turnen, je wordt er sterk van, je wordt er lenig van, je wordt ...

Ga naar deze activiteit